Navštívili sme českých kamarátov

Dňa 29. 05. 2013 žiaci IV. A a III. D navštívili svojich kamarátov v partnerskej škole v Pozořiciach, s ktorými si už druhý rok píšu a vymieňajú listy.

Z Ivanky sme vyrazili v skorých ranných hodinách, aby sme k našim priateľom prišli včas. Po srdečnom privítaní nám predviedli krátke tanečné vystúpenie. Prostredníctvom zaujímavej aktivity vo dvojiciach sme absolvovali prehliadku priestorov školy. Potom nasledovali hry, zábava a športové aktivity, pri ktorých sa deti bližšie zoznámili, družne komunikovali a užívali si spoločné chvíle. Pozvali nás na skvelý spoločný obed do školskej jedálne. Vo veselej nálade sme sa rozlúčili s českými kamarátmi a tešíme sa na stretnutie o rok, ktoré bude u nás, na našej škole. Cestou domov sme ešte absolvovali prehliadku nádherného barokového zámku v Slavkove. Po nákupe suvenírov a zmrzlinovom občerstvení sme sa šťastlivo vrátili domov plní dojmov a nezabudnuteľných zážitkov zo spoločného stretnutia.

Mgr. S.Gabovičová a Mgr. Z. Fibingerová