Základná škola M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji

Vitajte na našej stránke

Oznam

Základné informácie k testovaniu žiakov 9. ročníka ZŠ T9-2017

Oznámenie o udelení riaditeľského voľna

Zápis do 1. ročníka

Hlasujte za naše práce v Čitateľskom oriešku!

Čitateľský oriešok odštartoval hlasovanie za najlepšie výtvarné práce

Aj tohto roku naši prvostupniari rozlúskli Čitateľský oriešok a zaslali svoje výtvarné dielka do tejto obľúbenej súťaže.

Krajské kolo v basketbale žiačok ZŠ

Dňa 10. marca 2017 sa uskutočnilo krajské kolo v basketbale dievčat ZŠ. Naše dievčatá suverénne vyhrali všetky zápasy a postúpili na Majstrovstvá Slovenska.

Deň vedy a techniky

Žiaci 6. ročníka sa aj tento rok zúčastnili Dňa vedy a techniky v Slovenskej akadémii vied v Ivanke pri Dunaji.

Energoland

2. marca 2017 sa triedy siedmeho ročníka vydali na exkurziu do ENERGOLANDU v Mochovciach.

Kreatívne podnikanie

V piatok 17. 2. 2017 sa v priestoroch spoločenskej miestnosti ZŠ M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji uskutočnila motivačná prednáška pre žiakov 8. a 9. ročníka s p. Ing. Alexandrom Cimbaľákom.

Karneval

Pred odchodom na jarné prázdniny dňa 17. 2. 2017 zavládla na našej škole správna fašiangová atmosféra.

Hiezdoslavov Kubín

Recitačná súťaž Hiezdoslavov Kubín je najstaršou a najprestížnejšou súťažou v oblasti umeleckého prednesu na Slovensku.

Démon doby

Žiaci ôsmeho a deviateho ročníka sa zúčastnili prednášky Róberta Miklu s názvom Démon Doby na tému Alkoholová závislosť ako nemoc.

KK Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

Dňa 1. februára 2017 sa v Bratislave uskutočnilo krajské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry, v ktorom sa náš žiak Martin Bednárik z IX. B triedy umiestnil na 1. mieste.

Lyžiarsky výcvik

V dňoch 22.-28. 1. 2017 sa v rekreačnom stredisku Július vo Vyšnej Slanej v chate Radzim zúčastnili naši siedmaci lyžiarskeho výcvikového kurzu.

OK Olympiáda v nemeckom jazyku

Dňa 19. 1. 2017 sa v Senci uskutočnilo okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku. Našu školu reprezentoval žiak IX. B triedy Martin Bednárik.

Vianočné hry 2016

Naša škola sa opäť dňa 16. 12. 2016 premenila na školu hier a zážitkov.

Vianočné trhy 2016

Deň 16.12. 2016 bol skutočne dňom radosti, pretože od 14:00 hod. sa naša školská jedáleň premenila na vianočné trhovisko, kde každá trieda vo svojom „stánku“ predávala vianočné výrobky, ktoré si pripravili šikovnými rúčkami.

Vianočná akadémia 2016

Na „Čas radosti veselosti“ sa v popoludňajších hodinách dňa 16. 12. 2016 o 16:00 hod. premenila naša telocvičňa, kde sa konala Vianočná akadémia.

Mikuláš v škole

Tradične aj tento rok 6. decembra pri vchode vo vestibule školy Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom vítali a obdarovali žiakov sladkým perníkom.

Žiacky parlament

Školský časopis Štefánkoviny Školský časopis

Etest.sk

Komposyt